دستگاه بازی لوبیای سحر آمیز یا Naughty Beans 

 

 

لوبیای سحر آمیز یا Naughty Beans یک میز بازی هیجان انگیز برای شهربازی است.

لوبیای سحر آمیز (Naughty Beans) یک بازی 4 نفره است که برای هر بازیکن 9 led وجود دارد . با روشن شدن تعدادی از led ها به صورت رندم، بازیکن باید دکمه مربوطه به آن led  را فشار بدهد. در صورت درست فشار دادن دکمه، آن led خاموش شده و یک led رندم دیگر روشن می شود و بازیکن امتیاز مثبت میگیرد و در صورت اشتباه زدن دکمه بازیکن امتیاز منفی میگیرد.

در بازی لوبیای سحر آمیز هر بازیکن یک سگمنت 4 رقمی برای امتیاز و یک سگمنت 3 رقمی برای تایمر دارد.

این بازی 3 درجه سختی دارد که یعنی در بازی همواره 4، 5 و یا 6 led  برای هر بازیکن روشن باشد.

بازی لوبیای سحر آمیز دو سبک مختلف برای بازی دارد به اینصورت که بازیکن ها می توانند بر اساس تایم بازی کنند و در آن تایم مشخص هر کسی که بیشترین امتیاز را بگیرد برنده است و یا به صورت امتیازی بازی کنند به این صورت که هر کسی زودتر به آن امتیاز مشخص شده برسد برنده است.

سخت افزار بازی لوبیای سحر آمیز به اینصورت طراحی شد که هر بازیکن یک برد و میکروی خود را داشته باشد و دو سگمنت امتیاز و تایمر خود را هندل کند.

یک برد مستر وبقیه برد ها  اسلیو می باشد و این 4 برد از طریق پروتکل یوارت با هم در ارتباط هستند.

تعیین کننده سبک بازی و درجه سختی بازی لوبیای سحر آمیز بر عهده مستر است که دو دکمه بر روی میز بازی تعبیه شده است. مستر چه در بازی باشد و چه نباشد استارت و پایان بازی را میفرستد و در اخر امتیاز بازیکن ها را درخواست، دریافت  و مقایسه را انجام می دهد و برنده را اعلام میکند و led های برد برنده به صورت چمشک زنان در می آید.

همچنین این بازی یک برد پخش صدا به همراه یک میکرو sd دارد که در بخش های مختلف بازی اهنگ های مختلفی پخش میکند. برد مستر از طریق پروتکل یوارت به ماژول صدا ارتباط دارد.

naughty beans

یک بازی 4 نفره و هیجان انگیز برای شهربازی می باشد که سرعت پردازش بالایی دارد.

تکنولوژی این دستگاه، برنامه نویسی به صورت RTOS که باعث سرعت بالای دستگاه در خواندن اطلاعات مانند دکمه های فشرده شده می باشد و بازیکن ها هیچ گونه امتیازی را از دست نخواهند داد.

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید محصول، با ما تماس بگیرید.
منبع تغذیه
چراغ های LED فرابنفش یا UV