دستگاه PH کنترلر مدل TNS

کنترل‌کننده pH، کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلف که اندازه‌گیری و کنترل دقیق pH بسیار مهم است، مانند استخراج فلز، از جمله استخراج کروم، پیدا می‌کند. این دستگاه در تشخیص اسیدیته یا قلیایی بودن مایعات با دقت 0.1 واحد اعشاری مهارت دارد.

دستگاه PH کنترلر مدل TNS

کنترل‌کننده pH، کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلف که اندازه‌گیری و کنترل دقیق pH بسیار مهم است، مانند استخراج فلز، از جمله استخراج کروم، پیدا می‌کند. این دستگاه در تشخیص اسیدیته یا قلیایی بودن مایعات با دقت 0.1 واحد اعشاری مهارت دارد. سطح بالای دقت آن، نظارت و کنترل قابل اعتماد سطوح pH را تضمین می کند.

برای تسهیل کنترل بر روی عملیات خارجی، کنترل کننده pH یک خروجی رله را در خود جای داده است. این خروجی می تواند برای تنظیم دستگاه هایی مانند شیرهای الکتریکی یا موتورهای پمپ استفاده شود. از طریق منوی دستگاه، رله را می توان برای کار در سه حالت پیکربندی کرد: همیشه روشن، همیشه خاموش یا خودکار. در حالت خودکار، کاربران این انعطاف را دارند که مدت زمان روشن یا خاموش ماندن رله را تنظیم کنند و کنترل سفارشی بر اساس نیازهای خاص را امکان پذیر می کند.

این دستگاه کنترل کننده pH همچنین ویژگی کالیبراسیون سنسور را ارائه می دهد. در طول اجرای منو، کاربران می توانند حسگر را با استفاده از مایع مرجع کالیبره کنند. این امر دقت و قابلیت اطمینان اندازه گیری pH را با در نظر گرفتن هرگونه تغییرات بالقوه یا تغییر در عملکرد سنسور تضمین می کند.

از ویژگی های بارز دستگاه کنترل کننده pH می توان به دقت بالا، سازگاری با الکترودهای استاندارد، کالیبراسیون خودکار و قیمت مناسب آن نسبت به نمونه های آمریکایی اشاره کرد.

معرفی PH کنترلر نکوراد مدل TNS قسمت اول

معرفی PH کنترلر نکوراد مدل TNS_ قسمت دوم

معرفی PH کنترلر نکوراد مدل TNS_ قسمت سوم _ Auto calibration

pH Controller - 1

دستگاه PH کنترلر توانایی اندازه گیری PH با یک دهم خطا، یک خروجی کنترلی (رله) با قابلیت تنظیم دو زمان روشن و خاموش بودن خروجی و حالت کالیبراسیون اتوماتیک را دارا می باشد.

این کنترلر رقیب PH کنترلرهایی همچون Hanna Instruments آمریکایی می باشد.

تکنولوژی این دستگاه، الکترونیک آنالوگ و دیجیتال می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید محصول، با ما تماس بگیرید.
دستگاه جوش سرد نقطه ای تخلیه خازنی مدل Q500
دستگاه جوش سرد خازنی مدل VN04