نکوراد

Watch_Tracker

ردیاب بیمار(Client Finder)

در حال حاضر افراد مبتلا به بیماری های روانپزشکی مانند اسکیزوفرنی، افسردگی، اعتیاد و … در محیط های ایزوله مانند مراکز درمانی، نگهداری می شوند و بیماران اجازه خروج از آن محیط را ندارند. انجمن مراقبت از سلامت روان و اعتیاد (GGZ) نیوزلند خواستار پروژه ای برای مراقبت از بیماران در یک محیط بیرونی شد.

Digitherm

دیجیترم (ترموستات دیجیتال) – کنترل کننده دمای فضای داخلی – نکوراد

ترموستات دیجیتال (دیجیترم) یک سیستم کنترل دمای داخلی با نمایشگر دیجیتال دما به همراه کنترل کننده هوشمند سرعت دور موتورفن 3 حالته (حساس به اختلاف دمای محیط و دمای تنظیم شده) است که به طور خودکار دمای هوا را تنظیم می کند. محیط های داخلی در زمستان و تابستان با تقریب مناسب تنظیم می شود.

powerPack

پاور پک (Power Pack)

دستگاه پاور پک در واقع یک سیستم ذخیره انرژی و استفاده از آن در شرایط مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به باتری (ظرفیت باتری ها قابل تغییر است) برای ذخیره انرژی، اینورتر، کنترلر صفحه خورشیدی و همچنین یک کنترلر برای مدیریت انرژی و یک ریموت یا اپ موبایل برای کنترل سیستم می باشد. لازم به ذکر است که برای شارژ باتری ها میتوان از مواردی همچون: برق شهر، ژنراتور، صفحات خورشیدی و حتی ژنراتور بادی استفاده کرد.

Pulse Generator Discharge Capacitor

دستگاه جوش سرد نقطه ای تخلیه خازنی مدل Q500

دستگاه جوش سرد تخلیه خازن سریع به دلیل توانایی خود در تولید جوش های قوی و قابل اعتماد با حداقل مناطق تحت تأثیر حرارت و اعوجاج شناخته شده اند. آنها اغلب در صنایعی مانند الکترونیک، خودروسازی، تجهیزات پزشکی و هوافضا استفاده می شوند، جایی که دقت و سرعت بسیار مهم است.

pH Controller - 4

دستگاه PH کنترلر مدل TNS

کنترل‌کننده pH، کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلف که اندازه‌گیری و کنترل دقیق pH بسیار مهم است، مانند استخراج فلز، از جمله استخراج کروم، پیدا می‌کند. این دستگاه در تشخیص اسیدیته یا قلیایی بودن مایعات با دقت 0.1 واحد اعشاری مهارت دارد.

دستگاه جوش سرد خازنی مدل VN04

دستگاه جوش سرد خازنی مدل VN04

دستگاه جوش قالب (جوش سرد) جهت بازسازي خرابيهاي جزئي بر روي انواع قالبهي صنعتي طراحي شده است. دستگاه توسط تخليه پالسهاي الكتريكي كوتاه ولي پر قدرت از طریق روش تخلیه خازنی، فيلر يا مواد جوش را به سطح قالب ممزوج مي نمايد.